Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Kurse ne sistemin Amadeus

Kontakt

Përshkrimi

Organizojme kurse ne programin AMADEUS per agjente udhetimi.

Te interesuarit duhet te plotesojne keto kushte :

te kene njohuri te gjuhes angleze.
te kene njohuri te kompjuterit.

Kursi zhvillohet ne ambjentet e agjensise.
Kursi eshte individual dhe zhvillohet 3 here ne jave (e hene – e premte).

Per me shume informacion ju lutemi kontaktoni nepermjet nr tone te telefonit, adreses sone elektronike ose duke u paraqitur prane zyres sone ne adresen e meposhtme.

Idea Viaggi & Turismo
——————————————
Adresa:
Rr.”M. Peza”, Pallati 87, Kati 1
(Perballe Rajonit te Policise Nr.3),
Tirane – Albania

Tel/Fax: + 355 4 222 7 666
Mobile: + 355 68 20 24 525
+ 355 69 20 45 327
Mail: idea.viaggi@yahoo.it
c.oriela@hotmail.it
Msn: idea.viaggi@yahoo.it
c.oriela@hotmail.it


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2630 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj Kurse ne sistemin Amadeus

Postuar Nga:

Ofroj Kurse ne sistemin Amadeus

Tirane/Albania


16/09/2009 3:13 pm


+ 355 68 20 24 525


Ofertat Më Të Shikuara