Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj Kurse per barman ( barist )

Euro

Përshkrimi

Kurse Profesionale per Barman (Barist, Banakier)

Ofrojme kurse profesionale per: Cafeteri, Pije dhe Cocktails. (teori + praktike)

* Kurse Cafeterie per pergatjen e kafes dhe nenproduktet e saj ne nivel profesional international
* Kurse Pijesh per njohjen dhe pergatitjen e pijeve alkolike dhe joalkolike ne nivel profesional international
* Kurse Cocktails per pergatitjen dhe sherbimin e Koktejleve ne nivel profesional international.

Kurset mund te ofrohen te ndara ose sebashku.
Nje kurs i plote zgjat 2 muaj (3 here ne jave).

Duke qene se fusha e turizmit ne Shqiperi po shkon drejt zhvillimit, eshte e qarte se edhe kerkesa per profesionishte qe do te punojne ne kete drejtim do te jete gjithmon e me madhe.
Me kurset tona ju do te merrni njohuri te standarteve boterore, qe do te bejne te mundur qe ju te dalloni nga te tjeret, si profesioniste.
Gjithashtu duke qene se njohuri do te jene te standarteve boterore, me ane te ketyre njohurive do te mund te jeni te afte te punoni edhe jashte vendit si nje profesionist i vertete.

Regjistrimet per kurset e rradhes per muajt Dhjetor – Janar kane filluar…

Per informacion na kontaktoni ne numrin e meposhtem,
Cel: 0695553598


Fjalë Kyçe:
Statistika: 751 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj Kurse per barman ( barist )

tirane


25/11/2014 8:59 am


0695553598


Ofertat Më Të Shikuara