Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj me qera Kabina Druri

Kontakt

Përshkrimi

Ofrohen me qera disa kabina druri per cifte dhe familje (max 3persona),kemi gjashte kabina druri te paisura me kndicioner,frigorifer dhe televizor. Jane te reja dhe me ambient jo keq parkim te mire dhe uje e rryma 24 ore, e gjitha kjo me cmime te volitshme…
Disa prej kabinave jane te pa rezervuara nga data 20 Gusht e deri me 10 Shtator.
E mira eshte se ka vetem 30 metra deri ne deti!


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2463 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj me qera Kabina Druri

Postuar Nga:

Kabina Druri

Dhermi/Albania


29/08/2009 6:33 pm


069 3115597


Ofertat Më Të Shikuara