Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj nje burs studimi(ne cfar do lloje dege) ne nje universitet privat.

Kontakt

Përshkrimi

ofroj nje burs studimi(ne cfar do lloje dege) ne nje universitet privat. i paguar plotesisht por per faktin qe me duhet te iki jasht shtetin nuk e frekuentoj dot dhe e leshoj kte burs kundrejt nje pagese shum konkuruese.

kontaktoni vetem ne email pasi nuk jam ne shqiperi.
eridjoni@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1076 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj nje burs studimi(ne cfar do lloje dege) ne nje universitet privat.

Tirane/Shqiperi


14/11/2010 12:34 pm


eridjoni@hotmail.co


Ofertat Më Të Shikuara