Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj per shitje Internet Cafe

8000 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes INTERNET CAFE
Shitet Internet Cafe
Rr.”Elbasanit” prane Drejtoris se Tatimeve.

SHES BIZNESIN (QENDER INTERNETI)

Shiten 13 kompjutera pentium 4 , marka LG AGIS HP + 9 bateri +inverter
Ram 512 Gb
HDH 80 giga
CD – room
port usb
1 Server HDH 500 giga + 1 fotokopje A4 + 1 printer.
Secili kompjuter eshte i pajisur me webcamera+ kufje me mikrofon. Te instaluar programet per funksionimin me se miri te qender
Eshte nje biznes i suksesshem.
Bleresi perfiton vec punes se sistemuar dhe emrin e mire qe gezon biznesi.

Cmimi 8000euro

Cel. : 069 43 65 907


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1738 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj per shitje Internet Cafe Ofroj per shitje Internet Cafe Ofroj per shitje Internet Cafe Ofroj per shitje Internet Cafe Ofroj per shitje Internet Cafe

Postuar Nga:

Ofroj per shitje Internet Cafe

Tiranë - Albania


10/10/2009 3:28 pm


069 43 65 907


Ofertat Më Të Shikuara