Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrojme kurse informatike

5000 Lek

Përshkrimi

Qendra e Trajnimit “Kardinal Mikel Koliqi” ofron kursin per ACCESS dhe EXCEL, te gjithe te interesuarit te na kontaktojne.

Kohezgjatja: 14 seanca nga 90 min
Pagesa: 6000 lek

Ne perfundim te trajnimit, pjesmarresit do te pajiseni me certifikate.

Per cdo informacion na kontaktoni q.t.koliqi@shisalbania.org


URL: www.shisalbania.org
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1027 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Qendra e Trajnimit "Kardinal Mikel Koliqi"

Qendra e Trajnimit "Kardinal Mikel Koliqi" Rr."Vace Zela", prane Qendres Glob


08/01/2013 9:44 am


04 2263209


Ofertat Më Të Shikuara