Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrojme per shitje karrige dhe tavolina

400000 Lek

Përshkrimi

Ofrojme per shitje karrige dhe tavolina per bar me cmim shume te arsyeshem. Vetem 6 muaj te perdorura. Gjithsej 4 sete (tavolina + karrige te uleta) si dhe kend per 15 persona + 8 sete (tavolina + karrige te larta). 400.000 Leke te gjitha. Per me teper informacion kontaktoni ne
numrin e telefonit..


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 4617 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofrojme per shitje karrige dhe tavolina