Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofrojme pune me guri te latuar,si dhe shesim gure te gatshem per pune

Kontakt

Përshkrimi

ofrojm gur te gdhendur si dhe punojme pune te ndryshme me gur . si fontana muri patos rrugica dhe dekorime te mbrendshme te shtepise


URL: xhudi78@hotmail.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1410 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

xhevdet balaj

kosove kline


16/05/2011 11:01 pm


+37744395499


Ofertat Më Të Shikuara