Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrojme trajnim: PERGJEGJESIA EDUKATIVE SI NJË MODEL I SUKSESSHËM NË MËSIMDHËNIE.

4500 Lek

Përshkrimi

Qendra e Trajnimit “Kardinal Mikel Koliqi” ofron trajnime me titull: PERGJEGJESIA EDUKATIVE SI NJË MODEL I SUKSESSHËM NË MËSIMDHËNIE, i cili eshte nje nder trajnimet e akredituar nga Komisioni i Akreditimit te Programeve te Trajnimit duke u dhene mundesi mesuesve te pajisen ne perfundimt te tij me kredite.

Trajnimi do te zhvillohet me dt. 8-9-10 shkurt 2013. Regjistrimet mbyllen me dt. 30 janar 2013.

Me poshte do te gjeni nje informacion te pergjithshem per trajnimin:

Synimi: Përforcimi i kompetencave dhe përmirësimi i cilësisë së mësimdhënies nëpërmjet rritjes së përgjegjësisë edukative dhe përdorimit të metodologjive bashkëkohore.

Përshkrimi përmbledhës i modulit:
Në ketë modul ka informacion të gjerë mbi format e dhunës dhe efektet e tyre negative tek nxënësit, si dhe metodave për parandalimin e saj. Gjithashtu dhe për përdorimin e kurrikulës së lirë për nxitjen e talenteve të nxënësve.

Lloji i përfituesve të shërbimit trajnues: mësuesit, studentët, edukatorët.

Pagesa: 4 500 lek.

Per me shume informacione na shkruani ne q.t.koliqi@shisalbania.org ose na tel. 04 2263209


URL: www.shisalbania.org
Fjalë Kyçe:
Statistika: 734 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Qendra e Trajnimit "Kardinal Mikel Koliqi"

Qendra e Trajnimit "Kardinal Mikel Koliqi" Rr."Vace Zela", prane Qendres Glob


08/01/2013 9:41 am


04 2263209


Ofertat Më Të Shikuara