Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Panele Diellore

715 Euro

Përshkrimi

Panele diellore per uje te ngrohte sanitar.
Distributor direkt nga fabrika ne Greqi per panelet diellore.
Garantojme cilesi te larte dhe ofrojme teknologji bashkekohore.

Adresa: Ruga Dibres, 20m mbi Medrese Tirane.
e-mail: eurosol@inbox.com
Cel: +355 68 20 48301


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 914 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

EUROSOL

Rruga Dibres, 20m mbi Medrese


19/05/2014 6:14 am


+355 68 20 48301


Ofertat Më Të Shikuara