Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Panele Diellore

700 Euro

Përshkrimi

Panele diellore per uje te ngrohte sanitar.
Distributor direkt nga fabrika ne Greqi per panelet diellore.
Garantojme cilesi te larte dhe ofrojme teknologji bashkekohore.

Adresa: Ruga Dibres, 20m mbi Medrese Tirane.
e-mail: eurosol@inbox.com
Cel: +355 68 20 48301
Web: www.technosol.com.gr


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 672 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Panele Diellore Panele Diellore