Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

perkthime

Kontakt

Përshkrimi

Ofrojme perkthime te ndryshme, 500 – 1000 leke te reja per faqe, nga gjuhet e meposhtme ne shqip dhe anasjelltas:

Anglisht
Frengjisht
Italisht

Te interesuarit te kontaktojne ne adresen: perkthime92@gmail.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 954 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi