Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Porta Aludoor

Euro

Përshkrimi

Produkt porta: te perbera me strukture alumini te galvanizuar, panel me HPL ose PVC .

Aksesoret: Pespa dhe partneritet me Wurth, Hope, STV, AGB etj.
Perdorim i brendshem: Shtepi, Zyra, Tualete, Spitale, Shkolla etj.

CMIME KONKURUESE !


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 454 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Pespa Group

Durres, Lagjia 14 Shkozet


18/01/2014 5:38 am


00355686054142


Ofertat Më Të Shikuara