Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

sherbime perkthimi

10 Euro

Përshkrimi

Bej perkthime profesionale nga anglishtja ne shqip dhe anasjelltas. Cmimi 10 Euro per faqe por i diskutueshem. Kontakti me telefon apo email.

tel. 0037744431276
alviel2000@yahoo.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1121 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ali

Mitrovice- Kosove


27/08/2009 5:44 am


0037744431276


Ofertat Më Të Shikuara