Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes dhome gjumi per femije

60 000 leke Euro

Përshkrimi

Dhoma shitet pa dollap por perfshin:
Dy krevate qershi dhe pana se bashku me dysheket,
nje komo me tre sirtare, nje dollap lodrash, nje mbajtese televizori dhe nje televizor Sony, te vendosura nen njerin prej krevateve si dhe nje komodine me dy sirtare.
Dhoma eshte ideale per femije. Krevatet jane te blere ne Itali dhe jane te mbajtura me kujdes.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 4765 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes dhome gjumi per femije