Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes dhome gjumi per femije

60 000 leke Euro

Përshkrimi

Shes dy krevate tek me dyshek, nje komo me tre sirtare, nje dollap per lodra, nje komodine,nje mbajtese televizori dhe televizor Sony. Ideale per dhome femijesh.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1524 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

mmata

Tirana


20/07/2010 9:58 am


+355692023521


Ofertat Më Të Shikuara