Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Foni per Dj bokse HK audio yamaha

1300 Euro

Përshkrimi

Shes Shes Foni per Dj bokse HK audio yamaha 1.300 Euro
Shes foni per Dj HK audio Yamaha e ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire pune 2 sube 300w secili 2 bokse 300w secili HKaudio dhe nje amplifikator 1400w yamaha

Cel. : 0682340670


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 6870 Shikimet Totale, 7 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Foni per Dj bokse HK audio yamaha

Postuar Nga:

Dj bokse HK audio yamaha

Tiranë - Shqipëri


29/10/2009 11:03 am


0682340670


Ofertat Më Të Shikuara