Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Internet Center (Servis & Sells)

9000 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Internet Center ( Servis & Sells)
Shitet Internet Center ( Servis & Sells).
(ndodhet pran kullave tek gjykata tirane )

10 pc per internet
fotokopje
printime me ngjyra dhe bardh e zi
skanime
aktualisht 30 linja te shperndara neper abonent ( familjare dhe biznese)
servis kompjuterash dhe shitje
( me 2 linja interneti 4 mbs ip statike te menaxhuara me microtik ,

9000 mij euro i diskutueshem … shitet per arsye familjare

Cel. : 0692525888
__________________
Hotmail : bardhi_ergi2004@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 847 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes Internet Center (Servis & Sells)

Tirane


16/02/2010 6:43 am


0692525888


Ofertat Më Të Shikuara