Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje pikture e qendisur me dore

25000 Euro

Përshkrimi

Shes nje pikture e punuar nga vete dora e njeriut dhe qka ka interesante ne ate foto eshte nje vajze duke mbajtur nje qyp ne krah dhe permbrapa saj nej peisazh fantastik.. Ja vlen ta bleni…


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 2127 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje pikture e qendisur me dore

Postuar Nga:

Pikture

Tiranë/Albania


01/09/2009 2:43 pm


0692126660


Ofertat Më Të Shikuara