Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Ora xhepi me çmime të lira

20 Euro

Përshkrimi

Shes ora xhepi 20 Euro
afroj per shitje ora xhepi …,te reja,te paketuara,ideale per ti bere dhurate te dashurit,gjyshit apo babait….cmimi eshte 20 euro per cope…dhe 1 vit garanci…per cdo sqarim…paul_el@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2556 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Ora xhepi me çmime të lira Shes Ora xhepi me çmime të lira Shes Ora xhepi me çmime të lira Shes Ora xhepi me çmime të lira

Postuar Nga:

Shes Ora xhepi me çmime të lira

Angli


12/11/2009 10:04 am


ska


Ofertat Më Të Shikuara