Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes paisje Sisteme Alarmi Amerikane për ambiente të ndryshme

200 Euro

Përshkrimi

Shes pajisje SISTEME ALARMI AMERIKANE PER AMBIENTE TE NDRYSHME 200 Euro
sisteme alarmi per dyqane ,shtepi dh cfare do lloj ambienti te gjitha jane wirless,me sensore drite , sh profesional me 2 telekomanda etj
Tani me cmim sh te leverdiseshem
produkti eshte blere ne Usa dhe ka garanci

Cel. : 0692040060


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 2076 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes paisje Sisteme Alarmi Amerikane për ambiente të ndryshme

Standart Tiranë


12/11/2009 10:21 am


0692040060


Ofertat Më Të Shikuara