Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Salle interneti 10 kompjutera

Kontakt

Përshkrimi

shitet salle interneti
shiten 10 kompjuterat e nje salle interneti.kompjutera e kompletuara me tavolina karrike kamera kufje e tjere njesia HP brand name dhe monitor 19 LCD DELL brand name + printer. kompjuterat jan ne rrejt dhe gati per pune,brenda tiranes mundesi asistence.

Cel. : 0692899781


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1012 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi