Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHES TOKË

Kontakt

Përshkrimi

Shes 70 ari tokë rruga ISTOG-GURRAKOC kilometri i parë ana e djathtë afër minimarketit Vatan,e pershtatshme për biznes.banesa kolektive,për troje si dhe për tok punuese e klasit të parë.Infrastruktura e rregulluar Ujë,Rrymë.E rregulluar me katastër dhe Gjykatë pa kurrfar kontesti.qmimi sipas marrveshjes.numri kontaktues 044-409-261 ose 044-636-632


URL: www.ofroj.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 909 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi