Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shesim frigorifera dhe lavatriçe të importuara

7500 Lek

Përshkrimi

Shesim friogrifera dhe lavatrice te importuara te disponueshem ne c do koh 7.500 Leke
shesime ne durres frigorifera dhe lavatrice te perdorura dhe te importuara nga gjermania e italia me cmim te arsyeshem dhe te diskutueshem i shesim me shumic te sapo importuare dhe grupe frigorigerash .cmimi per cop 7500 lek te reja nr tel 0692191346 henri

Cel. : 0692191346


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 5935 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shesim frigorifera dhe lavatriçe të importuara

Durrës - Shqipëri


06/11/2009 1:40 pm


0692191346


Ofertat Më Të Shikuara