Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Qender Interneti

3000 Euro

Përshkrimi

Tirane,SHITET QENDER INTERNETI
Shitet qender interneti e kompletuar me 11 kompjutera : njesi qendrore,monitor crt, maus, tastiere, fotokopje, printer, skaner, tavolina, karrige, komedine, dhe rrejtin kabllor; bashke me programe te instaluar dhe programin tinasoft.GATI PER PUNE
Parametrat: 2.4 procesor, 512Mb ram, hardisk 40 Gb, karte grafike 256 te jashtme;
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI.

Cel. : 0685442608
Adresa:Zogu i Zi
Cmimi: 3000 euro


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1204 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi