Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, ofrojme kurse te gjuheve te huaja.

9999 Lek

Përshkrimi

Tirane, ofrojme kurse te gjuheve te huaja.
Qendra e Gjuheve te Huaja “COLUMBIA” me nje eksperience disa vjecare, me pedagoge te kualifikuar dhe me cmimet me konkuruese ne tregun shqiptar, ofron:
Kurse te gjuheve te huaja: Anglisht, Italisht, Gjermanisht, Spanjisht, Frengjisht si dhe kurse Computeri. Kurse pergatitore per: TOEFL, IELTS, TOEIC, MICHIGAN, SAT, etj. Ofrojme gjithashtu edhe perkthime dhe pergatitje per tema diplome Bachelor dhe Master.
Per studentet e masterit dhe ata qe pergatiten per studime jashte shtetit, ofrojme programe te personalizuara sipas kritereve te percaktuara.
“Columbia” eshte hapi juaj drejt se ardhmes!
Regjistrimet kane filluar. Nxitoni te na kontaktoni!
Adresa: Rr. Pjeter Bogdani, Ngjitur me New Berlin, Ish Blloku, Tirane
Cel: 0692284838


Fjalë Kyçe:
Statistika: 883 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

COLUMBIA

Adresa: Rr. Pjeter Bogdani, Ngjitur me New Berlin, Ish Blloku, Tirane Cel: 0692284838


22/09/2013 1:46 pm


0692284838


Ofertat Më Të Shikuara