Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

website&programe per bar,restorant,hotel, dyqane,shperndarje

Kontakt

Përshkrimi

SoftExpres eshte e specializuar ne ndertimin e faqeve te internetit nga me te thjeshtat deri tek me komplekset, te ndara sipas kategorive te meposhtme:

* e Thjeshte (faqe statike,nje nivel menuje(vertikale ose horizontale)), cmimi 400 Eur deri ne 10 faqe
* Standart (faqe statike,dy nivele menuje, dy gjuhe), cmimi 600 Eur deri ne 18 faqe
* Profesionale (faqe dinamike, dy nivele menuje, dy gjuhe, Menaxhimi i informacioni nga vete klienti pa nevojen e teknikut). Cmimi 900 EUR, numer i pakufizuar faqesh
* Elite – (faqe dinamike, dy nivele menuje, dy gjuhe, Menaxhimi i informacioni nga vete klienti pa nevojen e teknikut, i specializuar per hedhje fotosh, videosh, televizon online). Cmimi 1200 EUR, numer i pakufizuar faqesh.

Per me teper detaje vizitoni :
http://www.softexpres.com/website.php »

Oferte: zgjidhni nje nga Modelet Tona (ne http://www.softexpres.com/webtemplates.php ) dhe ne ndertojme Faqen tuaj te endrave vetem per 349 EUR!
* oferte per periudhe kohore te limituar

SoftExpres ofron gjithashtu një gamë të gjere të sistemeve informatike për pikat e shitjes (POS). Software të posaçëm dhe pajisjet e teknologjisë më të re bëjnë të mundur një menaxhim të plotë në këtë fushë.

Me poshte do gjeni nje liste programesh te gatshme cilesore (me cmimet me te lira ne treg!):
1.Bar Expres 1.0 149 EUR (Program për menaxhimin e Bar-Restoranteve ) 2.Market Expres 1.0 149 EUR (Program për menaxhimin e Njësive Tregtare- dyqane, magazina shumice,butique, farmaci,kancelari etj)
3.Hotel Expres (Sistemi i menaxhimit të Hoteleve me shumë terminale dhe Pocket PC )
4.Mobile Expres (Sistemi i distribucionit dhe i shitjes në distancë – pershtatur me kompjuter dore per te realzuar shitje dhe printuar fatura ne Terren)

Per me teper detaje vizitoni :
http://www.softexpres.com/ produktlist.php »
Shkarko Paketa SoftExpres (version prove) ne:
http://www.softexpres.co m/download_list.php »
Ju mund të shihni video-prezantime te programeve SoftExpres në : http://www.softexpres. com/videoprezantime.php »

Jemi gjithmone ne sherbimin tuaj
Stafi SoftExpres
Cel: 0682059507
emal:info@softexpres.com
web: www.softexpres.com / www.softalb.com

Tel. : 0682059507

Cel. : 0682059507

Tel. : 0682059507

Cel. : 0682059507


URL: www.softexpres.com
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1045 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

SoftExpres

Tirane


17/03/2011 11:23 am


0682059507


Ofertat Më Të Shikuara