Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Windows Messenger Mobile

250 Euro

Përshkrimi

windows messenger mobile
shes telefon pocket pc,windows messenger,touche screen,telefoni ka wi-fi(wireless)bluetooth,gps,kamera&video,word-exel,ka programe te instaluara,karte memorie 512 mb mund edhe ti vihet me e madhe,eshte shume praktik per internet dhe i shpejte.shitet 250 euro.ose e nderoj me nje telefon nokia N 95.
Cel. : 0672603196
Cel. : 0672603196


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1001 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi