Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kampingu Pa Emer

45 Euro

Përshkrimi

Kampingu “Pa emer” ndodhet anë detit të Adriatikut në Karpen të Kavajës, 60 km nga Tirana , aeroporti “Nënë Tereza” dhe afër portit të Durresit.
Kampingu pozicionohet 30m nga bregu dhe 16 m mbi nivelin e detit, mes një vargu kodrash te gjelbëruar me ullinj dhe gjineshtra. Midis gjelbrimit të pishave, bredhave dhe pemëve frutore, ai u ofron pushuesve qetësinë, ajrin e paster, freskinë dhe sigurisht shërbimin e një agroturizmi familjar dhe mikëprites.

me teper informacione ju lutemi te vizitoni sitin http://www.kampingpaemer.com

ju falenderojme per vemendjen


URL: http://www.kampingpaemer.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 3707 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Kampingu Pa Emer Kampingu Pa Emer