Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

paket turistike ne Dubai

600 Euro

Përshkrimi

MË SHUMË DETAJE: 4 dite tre nete…ne Dubai Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 600 Euro
Në pagesë përfshihen:
• Bileta e Avionit vajtje – ardhje
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel me 3 yje në Dubai.
• Mëngjezet në Hotel.
• Shëtitjet me Autobuz sipas Programit.
• Guida vendase në disa Shëtitje.
Shënim: Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 60 Euro dhe shëtitjet me Krociere \\\”Dhow\\\” dhe me Xhipa në Shkretëtirë.
kontaktoni sa me shpejt qe te mos zihen vendet…0694500511
042237084


URL: alpha_travel.al@live.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 2532 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

alpha travel

rruga e durresit perballe me ambsaden polake Tirane


19/04/2010 7:28 am


0694500511


Ofertat Më Të Shikuara