Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Sharm El Sheikh vjen per ju per Festat e Marsit, me vetem 445 eur/person

445 Euro

Përshkrimi

Sharm El Sheikh vjen per Festat e Marsit me cmime duke filluar nga 445 eur Hotel 4****.

Nisja 05-09 Mars, per 4 nete/5 dite qendrimi.

Cmimet përfshijnë:

· Asistenca e kompanisë nga A-Z
· Fluturimi charter Tiranë–Sharm El Sheikh-Tiranë
· Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport
· Takimi i mirëseardhjes
· Akomodimi në hotel për katër netë
· Sipas përzgjedhjes të hotelit shërbimi AI (çdo gjë e përfshirë)ose HB (mëngjes+ darkë)
· Turi panoramik i Sharm El Sheikh para Check-Inn
· Asistenca e partnerëve tanë gjatë ditëve të qëndrimit dhe

Guidë në gjuhën Shqipe.

Për sqarime të mëtejshme jeni të mirëpritur të na kontaktoni.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1260 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Sharm El Sheikh vjen per ju per Festat e Marsit, me vetem 445 eur/person

Postuar Nga:

Comfort Travel, Tirane

Tirane, comfort_travel.al@hotmail.com. Adresa: Blv. Zhan D\\\'ark, Prane Drejtorise Policise Tiranes


22/01/2010 5:24 am


+355 4 222 09 70


Ofertat Më Të Shikuara