Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Jetski YAMAHA SUPERJET

5000 Euro

Përshkrimi

Shes nje YAMAHA SUPERJET 700. High Performance.
Blerë në dyqan në Tiranë, qershor 2008.
10 orë pune gjithsej.
K U J D E S ! JetSki Profesionale.
Oferte shume e mire nxitoni dhe perfitoni!!!


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1082 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Jetski YAMAHA SUPERJET

Postuar Nga:

Yahama Superjet

Tiranë/Albania


29/08/2009 11:41 am


0692052391


Ofertat Më Të Shikuara