Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Udhetim Turistik Mal i Zi/ Kroaci

145 Euro

Përshkrimi

Oferte Speciale Vjen per Ju ….

•Udhetim Turistik Mal i Zi/Kroaci.
•Nisje me: 12 dhe 13 Shkurt.
•Qendrimi: 3 dite
Cmimi 145 Eur/personi!

Ne kete cmim perfshihen:
•Udhëtimi me autobus vajtje ardhje
•Akomodimin ne hotel me 3*** në Dubrovnik
•Mëngjeset dhe darkat
•Viza Kroate/Taxa e doganes
•Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit

Aplikimet mbyllen ne daten 25 Janar!!!

Bejeni tuajen sa me pare kete pakete turistike sepse vertete do mbeteni shume te kenaqur!!!


Fjalë Kyçe:
Statistika: 3485 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi