Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Udhetim Turistik ne Barcelone me 22-26 shtator

670 Euro

Përshkrimi

Udhetim turistik me datat 22-26/09/2009 ne PISA,MONTECARLO,NICE,NIMES,SANREMO,GENOVA e do kalohen 2 nete te paharruara ne BARCELONE.Udhetimi me avion vajtje -ardhje Rinas-PISA dhe Genova -Rinas.Nga Pisa udhetohet drejt Montecarlos ku kalohet nje pjese e mire e kohes duke vizituar kete qytet -shtet te casinove te famshme dhe ku ne rruget e qytetit jane te fresketa shenjat e gomave te Ferrarit dhe Mc Larenit te famshem.Nata kalohet ne NICE.Nje nate ne kthim kalohet ne NIMES.Gjate kthimit vizitohet Sanremo, dhe qyteti i fabrikes se pare te prodhimit te parfumit te njohur FRAGONARD.Qyteti i fundit i ketij udhetimi do te jete Genova.prej ketu nisja drejt Rinasit.

Çmimi 670 Euro

Tel. : 022255820

e-mail: adria.tours@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1765 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Adria Tours

Shkoder


20/08/2009 1:06 pm


022255820


Ofertat Më Të Shikuara