Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

A keni nevoje per nje pune ?

Euro

Përshkrimi

Kerkoj persona te afte ne komunikim (femra ose meshkuj,te moshave te ndryshme), te drejtperdrejt dhe sistematik ne pune . Orarin e vendosni ju sa dhe kur.Persona te jene te afte dhe me vetbesim , qe mbas trajnimit te jene te afta te marrin pergjesite e punes.Nese jani te tilla te ardhurat do rriten pa fund.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne adresat e meposhtme:
Tel.0663330110
0698592237
e-mail trazhgim.gosturani@hotmail.com


URL: trazhgim.gosturani@hotmail.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 737 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

A keni nevoje per nje pune ?