Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

A keni nevoje per nje pune ?

00 Euro

Përshkrimi

Kerkoj persona te afte ne komunikim (femra ose meshkuj,te moshave te ndryshme), te drejtperdrejt dhe sistematik ne pune . Orarin e vendosni ju sa dhe kur. Kerkoj persona te afte dhe me vetbesim , qe mbas trajnimit te jene te afta te marrin pergjesite e punes.Nese jani te tilla te ardhurat do rriten pa fund.
Faleminderit


URL: www.ofroj.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 639 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

FM

Tirane


26/12/2013 4:58 pm


0693330110


Ofertat Më Të Shikuara