Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Agjent Call Center për aktivitetin e Outbound

Kontakt

Përshkrimi

Je energjik, të pëlqen të fitosh dhe do të punosh në një ambient stimulus.

ALBACALL SH. A
Kërkon
Agjent Call Center për aktivitetin e Outbound në sektorin e Telkomunikimit.

Ofrohet:
Pagë fikse+ Bonus(no malus)
Mundësi rritje profesionale
Trajnime dhe stërvitje të vazhdueshme

Dërgo një CV në adresën recruitment@albacall.eu me rif. Out nell’oggetto
RR Kavajes afer Globe (ish parku i autobuzave)

Tel. : 04-2422094

Cel. : 069-4066070
__________________
Albacall sh.a offre servizi integrati in outsourcing nell’ambito delle telecomunicazioni.
Offre un ambiente lavorativo allegro e sorridente in cui puoi mettere in gioco le tue capacita’ e nello stesso tempo guadagnare bene; in cui la relazione serena con i colleghi e’ la carta vincente per conseguire degli obiettivi.
Garantisce il rispetto degli accordi presi con i dipendenti premiando l’impegno e la condivisione di valori.

Albacall ti aspetta!

Invia un CV a recruitment@albacall.eu
tel. +355 42422094
rr Kavajes afer Globe Center (ish parku i autobuzave)


Fjalë Kyçe:
Statistika: 671 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Agjent Call Center për aktivitetin e Outbound

Postuar Nga:

Albacall Sh.a

Tirana


07/04/2012 12:09 pm


355692129407


Ofertat Më Të Shikuara