Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Agjent Shitje

Euro

Përshkrimi

Kompania\”Atlantic\” me seli ne Prishtine rruga: Hajrullah Abdullahu nr 36 Prishtine,eshte distributor i sistemit \’\’Lura\’\’ per Kosove po zgjeron numrin e stafit dhe shpall konkurs per agjente te shitjes per secilin qytet te Kosoves.

Pershkrimi i punes
-Duhet te kete njohuri te pergjithshme ne marketing
-Te kete aftesi komunikative

Beneficionet dhe informata tjera:
Variable sipas shitjes, pagese shume stimuluse me perqindje

Te interesuarit te kontaktoni ne
+377-44-112-887
+381-38-22-1010
049-112-887
email adressa:atlantic.kosov@yahoo.com

Ndertoni te ardhmen e karjeres suaj duke u bere nje agjent i sukseshem i shitjes


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1160 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

\

Prishtine dhe te gjithe rajonet e Kosoves


12/06/2010 6:39 pm


+377-44-112-887/+381-38-22-10-10/049-112-887


Ofertat Më Të Shikuara