Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Agjente Udhetimi Me Eksperience Pune

Kontakt

Përshkrimi

Agjente Udhetimi Me Eksperience Pune
Kerkohet nje agjente udhetimi me eksperience pune ne agjensi udhetimesh.
Te njohe shume mire sistemin amadeus dhe gjuhen angleze.
kerkohen referenca nga punedhenesit e meparshem.
Cv te dergohen me foto ne adresen aurela_baholli@hotmail.com
ose te kontaktohet ne cel 0682078075


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 932 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Agjente Udhetimi Me Eksperience Pune

E pa caktuar


08/11/2010 4:08 pm


0682078075


Ofertat Më Të Shikuara