Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Albacall Sh.a. kerkon URGJENTISHT operatore telefonik

Euro

Përshkrimi

Albacall Sh.a.

kerkon URGJENTISHT operatore telefonik,per sherbim inbound dhe inserim te menjehershem ne pune, qe njohin gjuhet e meposhtme
POLONISHT + ANGLISHT dhe HOLANDISHT +ANGLISHT

Dergoni CV tuaj ne adresn tone te mail recruitment@albacall.eu ose na kontaktoni ne numrat tane te telefonit
04 2422094

Tel : 04 2422094

Cel : 04 2422095


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1017 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Albacall

Tirane


13/09/2012 10:29 am


04 2422094


Ofertat Më Të Shikuara