Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Asistente e shitjes & Menaxher për servisin e ngjyrosjes dhe karoserisë

1 Euro

Përshkrimi

Asistente e shitjes
Aplikueset duhet të plotësojnë këto kritere:
– Shkolla e mesme nga lëmia përkatëse
– Te ketë experiencë pune
– Njohuri të shkelqyera te gjuhës Angleze ose Gjermane; shkrim, lexim dhe të folur
– Patent shoferi

Menaxher për servisin e ngjyrosjes dhe karoserisë
Në punë përfshihen:
– Organizimi, vlerësimi dhe përkujdesja për punët e marra në servisin e ngjyrosjës dhe karroserisë.
– Organizimin e punës për punëtoret në servisin e ngjyrosjes dhe karroserisë.
– Përkushtim maksimal ndaj klientëve
– Të njohë shumë mirë gjuhën angleze ose gjermane; shkrim, lexim dhe të folur
– Të ketë njohuri në kompjuter në programet: Word, Excel dhe Internet

Kandidatët duhet të demonstrojnë ambicie dhe motivim të lartë pune; duhen të kenë aftësi të shkëlqyera ndërnjerëzore dhe komunikimi; duhet të zotërojnë programe si Microsoft Office dhe të tjera nga Windows; të kenë aftësi të punojnë në grup dhe në mënyrë të pavarur.


URL: www.bakiautomobile.com
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 981 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Asistente e shitjes & Menaxher për servisin e ngjyrosjes dhe karoserisë

Postuar Nga:

Baki Automobile SH.P.K.

Prishtine, Kosove


06/09/2011 6:31 am


038580494


Ofertat Më Të Shikuara