Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Avokat

100 Euro

Përshkrimi

Studio Ligjore ne Tirane, kerkon te punesoje me kohe te plote nje te sapo diplomuar me licence avokati aktive.
Aplikanti duhet te jete me ambicie te qarte per te ndjekur rrugen e avokatise. Duhet te jete i perkushtuar dhe i gatshem te punoje edhe jashte orarit te punes dhe ne fundjave.
Njohja shume e mire e gjuheve te huaja, si dhe leja e drejtimit te automjetit perbejne perparesi. Pagesa do jete fillimisht minimale dhe ne baze te rezultateve ne pune.
Te interesuarit te dergojne menjehere cv dhe nje leter motivimi ne adresen: studioligjore2008@gmail.com

P.S. Kush nuk i permbush kushtet e mesiperme te mos kontaktoje kot.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 631 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Studioligjore2008

Tirane


02/10/2014 12:42 pm
Ofertat Më Të Shikuara