Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Avon Cosmetics Albania

Euro

Përshkrimi

Avon Cosmetics Albania

A deshironi te zhvilloni karrieren tuaj ne Kompanine me te madhe ne bote per Femra?

Kompania nderkombetare e kozmetikes, AVON, kerkon te rekrutoje KOORDINATORE, dhe Kliente te PRIVILEGJUAR per te gjithe qytetet e Shqiperise.

PERGJEGJESITE TUAJA:

· Rekrutimi dhe zhvillimi i stafit tuaj te Shitjeve
· Planifikim, organizim dhe monitorim i te gjitha aktiviteteve te shitjeve te grupit tuaj
· Menaxhim i planeve te grupit tuaj ne menyre qe te permbushe planin e shitjeve
· Motivimi i Stafit tuaj te Shitjeve
· Trainim personal dhe i grupit tuaj per metodat dhe praktikat e shitjeve

PROFILI JUAJ:
· I orientuar ne rezultate, positiv dhe njeri sipermarres
· I afte te krijoje dhe te frymezoje skuadren
· I vetedisiplinuar, i organizuar dhe te perballoje stresin
· Aftesi komunikuese shume te mira

Cfare ne ofrojme:

· Pune sfiduese ne nje ambient dinamik te shitjeve direkte;
· Mundesi per zhvillim profesional brenda komanise nderkombetare;
· Te ardhura dhe perfitime konkuruese bazuar ne rezultatet e shitjeve;
· Rezultatet ju bejne pjese te kompanise tone nderkombetare;
· Kurse trajnimi (mbi shitjet, orientim ne biznes, kozmetiken, etj;
· Mundesi zhvillimi ne karriere.

Dokumenta te nevojshme:

* Kerkese personale ;
* CV me fotografi (+ numer telefoni kontakti)

avon_albania@yahoo.it

0692081749


URL: www.al.avon.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1596 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Avon Cosmetics Albania

Tirane, Rruga e Elbasanit, rrugica perbri postes nr.1, p:3,shk1,ap3


28/09/2010 7:00 am


0692081749


Ofertat Më Të Shikuara