Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Chat Anglez

Kontakt

Përshkrimi

OFROHET pune Chat Line per vajzat te moshesh 18+, vajzat mund te punojne nga shtepia ose nga ambjentet tona. Mundesi shume te mira per fitime ne varesi te paraqitjes dhe shkathetsise tuaj. . Vajzat duhet te jene te pajisura me dy nga mjetet e meposhteme te identifikimit
1) Pashaport
2) Karte idenditeti
3) Patente
Puna mund te jete FULL TIME ose PART TIME
Per te gjitha ato qe nuk e dine chat line eshte nje linje chati online e natyres HOT.


URL: http://www.ofroj.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 730 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi