Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

DotComSecretsX – Nje milioner i Internet Marketing kerkon studente!!!

Kontakt

Përshkrimi

Mundesi Biznesi – Puno nga Shtepia!!!

Mjafton te njohesh gjuhen angleze, te zoterosh nje kompjuter te lidhur me internet dhe mund ti thoni lamtumire punes me orar 9-5 sepse ka nje menyre me te vertete fitimprurese duke punuar nga shtepia. Tani e di qe po mendoni qe kjo eshte nje nga ato lajmerimet per skema dhe programe qe shfaqen kudo ne internet qe shumica jane mashtrime, por kjo mundesi qe ofrohet tek ky lajmerim eshte me te vertete unike sepse ofrohet nga Russell Brunson nje Multi Milioner ne boten e Internet Marketing kompania e tij ka fitime diku te 10 milion $ ne vit(mund te beni kerkimet ne google per Russell Brunson) dhe cka eshte me e mira qe ka vetem 2 jave qe ka dale produkti i tij me i fundit DotComSecrets X qe eshte nje kurs 30 ditor i pergatitur vecanerisht per cdo antar te ri te kursit ku cdo dite Russelli ka pergatitur nje video te vecante ne nje forme udhe-rrefyesi sesi cdokush mund te beje para ne Internet, dhe ne kete kurs cdokush mund te marre pjese qofte fillestar apo profesionist ne boten e marketingut.

Russelli eshte nje nga ato tipat qe ja ka nisur nga hici dhe ka nje histori me te vertete mbreselense nese ju interson nje mundesi biznesi online nepermjet internet marketing DotComSecretsX eshte vendi qe do te mesoni se si te beheni nje Internet Marketer dhe njekohesisht te fitoni para.

Linku me poshte kerkon emrin dhe emailin tuaj per te marre akses tek e njejta video qe me beri mua antar dhe njekohesisht promovues i produktit te Russell Brunson DCSX per vetem $1 dollar per 30 ditet e trajnitmit, kam arritur mbi 2800 njerez(Te huaj) te klikojne tek ofertat e mia vetem me metodat falas qe ekzistojne ne internet, metoda te cilat i mesova se si te perdoren brenda ketij kursi.

Une jam i disponueshem te ndimoje kedo qe pranon ta ndjek kursin me ane te email-it:rajta.jetmir@gmail.com skype: tritolito.

http://clixtrac.com/goto/?69637


URL: http://mydotcomsecretsx.info
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 766 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

DotComSecretsX – Nje milioner i Internet Marketing kerkon studente!!!

Postuar Nga:

Jetmir Rajta

Tirana,Albania


26/03/2012 12:12 pm


355694756998


Ofertat Më Të Shikuara