Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Durres, ofroj vend pune Teknik, elektricist, mekanik

Përshkrimi

Kompania franko-shqiptare ” PRIMALAT” shpk ( selia ne Sukth, Durres), e specializuar ne perpunimin e qumeshtit dhe nenprodukteve te tij, ka nisur fazen e rekrutimit te stafit te ri plotesues ne profilet e meposhtme:

1. Elektricist 2. Teknik 3.Mekanik

Kriter i domosdoshem per perzgjedhjen e kandidaturave eshte pervoja e konsiderueshme ne nje nga fushat e lartpermendura.
Prioritet do te kene aplikuesit qe kane njohuri te mira te gjuhes angleze.

Te interesuarit mund te dergojne aplikimet e tyre ne adresen:
jonidapapa@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1292 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi