Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Egnatia

Kontakt

Përshkrimi

Jemi kompani që krijon faqe interneti. Kërkojmë një person (djalë apo vajzë) të shkathët dhe me aftësi komunikuese shumë të mira, detyrat kryesore të të cilit do të jenë kërkimi aktiv i klientëve të rinj (hotele, bare, restorante, firma, institucione, kryesisht në Tiranë, Durrës, Vlorë, Shëngjin, Velipojë, Vlorë, Fier, Shkodër) që nuk kanë akoma faqen e tyre të internetit. Ne ju ofrojmë shkollimin përkatës për pozicionin tuaj. Nuk kërkohen njohuri speciale kompjuteri apo gjuhë të huaja. Mjafton vetëm dëshira e sinqertë për të punuar dhe krijuar të ardhmen tuaj. Paga është motivuese sipas rezultateve të arritura. Mund të punoni 1 ose 10 orë ditën. Gjithcka varet nga Ju. Nëse keni makinë personale në dispozicion, ky është një avantazh. Telefononi në nr. 0692827446.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 743 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi