Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Eja dhe ti ne ProMarketing

Euro

Përshkrimi

Keni kohe qe jeni ne kerkim te nje oferte pune ideale? Keni kohe qe kerkoni te gjeni nje ekuiliber midis studimeve, impenjimeve private dhe aspektit profesional? Dini te komunikoni shume mire ne gjuhen italiane? Deshironi te gjeni nje vend pune me orare fleksibel, ambiente komode dhe mundesi per rritje profesionale? ProMarketing eshte pergjigja e te gjitha pyetjeve tuaja!
Kompania ProMarketing eshte pikerisht ne kerkim te operatoreve te rinje telefonik, ne gjuhen italiane!
Ne ProMarketing ju do te gjeni :
a) Pagese stimuluese, nisur nga nje studim I pergjithshem tregu nga ana jone, mendojme se kemi arritur te gjejme formen me te mire te pageses per operatoret qe behen pjese e kompanise. Ne ProMarketing, operatoret paguhen me 230 lek / ora!
b) Bonuse motivuese, me periodicitet javor, mujor, vjetor!
c) Mundesi rritjeje ne karriere per te gjithe ata qe shfaqin ne aspektin professional, perkushtim dhe aftesi te mira promocionale
d) Ekip rinor pune
e) Orare fleksibel, cka do te thote qe ju mund te zgjidhni kohen ne te cilen deshironi te punoni , part- time ose full – time
f) Ambiente optimal pune, te kendeshme dhe Brenda standarteve nderkombetare!
Kriteret e nevojshme per t’u bere pjese e stafit te ProMarketing jane :
1. Perkushtim, seriozitet professional dhe deshire per te punuar
2. Ambicie per te arritur nje performance te mire profesionale
3. Njohuri shume te mira te gjuhes italiane ne te folur
4. Aftesi shume te mira komunikuese
5. Njohuri te paketes baze Microsoft Word Office
Mund te na kontaktoni cdo dite, nga e hena ne te premte, nga ora 09 : 00 deri ne oren 18 : 00 ne adresen email : valbona.gjonaj@promarketingal.com ose ne nr cel 0689026875!
Gjithashtu mund te paraqiteni prane ambienteve te ProMarketing ne adresen : Rr “Dervish Hima”, No 1, Ada Tower ( pas stadiumit “Qemal Stafa”, prane pasticeri Venezia )
Jeni te mirepritur!
ProMarketing, ne flasim gjuhen tuaj!


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1119 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ProMarketing

Tirane


12/12/2011 5:30 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara