Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Elettricista

Kontakt

Përshkrimi

Albacall sha
Kërkon

Elektriçist ekspert.

Kërkohet eksperiencë e çertifikuar dhe preferohet me njohje shumë të mirë të gjuhës Italiane.

Dërgo CV tënde në adresën e e-mail-it recruitment@albacall.eu, me Rif. Ele tek subjekti i e-mail-it.

RR Kavajës, ish parku i autobuzave, afër Globe center

Tel. : 04-2422094

Cel. : 069-4066070
__________________
Albacall sh.a offre servizi integrati in outsourcing nell’ambito delle telecomunicazioni.
Offre un ambiente lavorativo allegro e sorridente in cui puoi mettere in gioco le tue capacita’ e nello stesso tempo guadagnare bene; in cui la relazione serena con i colleghi e’ la carta vincente per conseguire degli obiettivi.
Garantisce il rispetto degli accordi presi con i dipendenti premiando l’impegno e la condivisione di valori.

Albacall ti aspetta!

Invia un CV a recruitment@albacall.eu
tel. +355 42422094
rr Kavajes afer Globe Center (ish parku i autobuzave)


Fjalë Kyçe:
Statistika: 636 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Elettricista