Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Financiere

Kontakt

Përshkrimi

Tobacco Holding Group Kosova ,kompani distribucioni ne fushen e cigareve dhe te pijeve alkolike publikon oferten e rradhes:

Kerkohet Finaciere ,

Kandidati/ja duhet te plotesoje keto kerkesa:

1.Te kete perfunduar studimet e larta ,Fakulteti Ekonomik , preferohet dega Finance .

2.Te dije shume mire anglisht ,ne te shkruar dhe te folur.

3.Te kete eksperience mbi 3 vjete ne kete profesion,

4.Te kete aftesi te mira komunikuese ,

5.Aftesi shume te mira per te punuar ne grup.

Personat e interesuar mund te na dergojne nje kopje te CV –se me fotografi si dhe nje leter interesi ne adresen e e-mail-it sami_isma@thg-shpk.com dhe valdete_tashevci@thg-shpk.com.
Afati i aplikimit mbyllet me 30 Shtator 2011

Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen !

JU MIREPRESIM!


URL: www.thg-shpk.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1231 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi